Tetra Betta Menu 100ml

Tetra Betta Menu 100ml



Dostupnosť Skladom ✅
Hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Potreby pre akvaristiku
Krmivo pre akvárijné ryby
Suché
Kompletné
Výrobca Tetra
Predává Superzoo.sk
EAN 4004218239395

Cenová kategória:


Expresná doprava po Slovensku

Overený internetový obchod

Jednoduchá reklamácia


Informácie o produkteTetra Betta Menu 100ml

Nasledovné e-shopy predávajú Tetra Betta Menu 100ml a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.

Tetra Betta Menu 100ml môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:

Tetra Betta Menu 100ml

6 €

Popis produktu

4 priehradky naplnené mini vločkami, granulami, lupienkami a Artemia pre pestrú a chutnú stravu Každá priehradka umožňuje cielené plnohodnotné kŕmenie. Nutrične vyvážené mini vločky pre optimálnu kondíciu plutiev a tela Vysoko chutné plávajúce granule s prírodnými látkami podporujúcimi sfarbenie rýb Inovatívne mini lupienky s prospešnými mastnými kyselinami Mrazom sušené Artemie ako prirodzený zdroj bielkovín odráža prirodzené stravovacie návyky Objem: 100 ml

Produkt Tetra Betta Menu 100ml z kategorie kompletné si môžete zakúpiť v internetovom obchode Superzoo.sk za cenu 6 €.

Informácie o Tetra Betta Menu 100ml


Dostupnosť

Skladom

Hodnotenie

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Potreby pre akvaristiku, Krmivo pre akvárijné ryby, Suché, Kompletné,

Výrobca

Tetra

Obchod

Superzoo.sk

Cena

6

EAN

4004218239395

Často kladené otázky ohľadom Tetra Betta Menu 100ml produktu


❓ Aká je cena Tetra Betta Menu 100ml?

Produkt Tetra Betta Menu 100ml môžete kúpiž už od 6€ v eshope Superzoo.sk.


❓ Kde je možné zakúpiť Tetra Betta Menu 100ml produkt?

Tento produkt Tetra Betta Menu 100ml si môžete zakúpiť napríklad aj v Superzoo.sk e-shope.


❓ Je Tetra Betta Menu 100ml skladom?

Áno momentále produkt Tetra Betta Menu 100ml je skladom. Dostupný ho má aj Superzoo.sk obchod.


❓ Aký má Tetra Betta Menu 100ml EAN kód?

EAN kód pre Tetra Betta Menu 100ml je: 4004218239395



Hľadáte dalšie výrobky od značky tetra?


Od značky tetra máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od tetra.