Vôdzky a postroje pre hlodavce

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malé zvieratá > Hlodavce > Vôdzky, postroje
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Vôdzky a postroje pre hlodavce
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Postroje pre hlodavce a malé zvieratá sú vyrobené tak, aby boli bezpečné, pohodlné, dostatočne voľné. Musia im zabezpečovať komfort pri pohybe, behaní, šantení a objavovaní nových priateľov. Na výber sú v rôznych farbách a materiáloch.

Niet nad voľnosť pohybu, lenže, sú situácie, keď z bezpečnostných dôvodov to nie je možné a nekontrolovaný pohyb treba regulovať alebo mať pod kontrolou. Samozrejme, máme na mysli predovšetkým štvornohých miláčikov a ich ochranu.

Zvieratá vo všeobecnosti neobľubujú obmedzovanie, a preto aj postroje či vôdzky ešte donedávna nepatrili medzi najobľúbenejšie predmety.

Módny trend zasiahol aj do tejto oblasti, takže už nejde o žiadny fádny kus, ale parádny až priam luxusný. Patrí k najzákladnejšej výbave hlodavca a malého zvieraťa, ak s ním chodíte na prechádzky, výlety, medzi ľudí či k veterinárnemu lekárovi, najmä vtedy, ak váš miláčik neznáša transport v prepravke.

Nastaviteľný postroj s vôdzkou v rôznej šírke a dĺžke môžete kúpiť pre králiky, morčatá aj potkany. Na výber máme v našom e-shope aj nastaviteľný nylonový postroj s vôdzkou pre králiky a morčatá. Pre králiky, aj zakrpatené, môžete kúpiť nastaviteľný nylonový postroj s nášivkou a vôdzkou.

Ak budete kupovať postroj pre svojho miláčika, dbajte na to, aby bol pre neho pohodlný.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia