Vitamíny, liečivá

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Vitamíny, liečivá
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Potešenie z malých zvierat môže byť len vtedy, ak sú zdravé a čulé. Žiaľ, ich organizmus je tiež vystavený riziku rôznych chorôb. Aj pri nich platí, že prevenciou je lepšie ochoreniam predchádzať, než ich potom náročne a finančne nákladne liečiť.

Znížená vitalita a čulosť, prípadne strata lesku zo srsti či jej pĺznutie sú signálom, že v strave vášho miláčika chýba potrebná dôležitá zložka a treba zvýšiť pozornosť a starostlivosť.

Mnohým ochoreniam pritom možno predísť preventívne podávaním rôznych doplnkových vitamínov, minerálov, stopových prvkov a pod. Je vhodné ich pridávať do bežnej stravy ako doplnok po celý rok, no najmä v období zvýšených nárokov, ako sú napríklad stresové situácie.

V našom e-shope máme rad kvalitnej doplnkovej výživy na podporu zdravia a vitality. Na posilnenie imunity malých zvierat sú to prípravky s vitamínom C alebo samostatný vitamín C, tiež s pridaným taurínom, ktorý je veľmi dôležitý na podporu zraku a činnosti srdca. Preventívne prípravky máme aj na zdravé kosti, kožu, svaly, trávenie, správny metabolizmus a pod.

Napriek akokoľvek precíznej starostlivosti sa môže stať, že vám zvieratko ochorie. Buďte pripravení aj na tieto chvíle a majte po ruke lieky a liečivá, ktorými zmiernite ich utrpenie z choroby. Určite sú vhodné aj rôzne dezinfekčné prostriedky. Ideálne, ak sú šetrné nielen k zvieratku, ale aj životnému prostrediu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia