Misha

 
 
 

 
 
 
 
Adoptujte si zvieratko

Náš tím Lavpet.sk je odhodlaný urobiť pre zvieratká maximum. Preto budeme pomáhať tým, ktoré nemajú to šťastie na pohodlný domov a milujúcu rodinu. 
Rozhodli sme sa ponúknuť útulkom z celého Slovenska možnosť bezplatne prezentovať ich štvornohých obyvateľov na našej stránke. Veríme, že aj s našou pomocou bude počet adopcií psíkov a mačičiek vyšší. Ak ste milovníkom zvieratiek aj vy, prosíme vás, pozrite si našich krásavcov a vyberte si jedného z nich. Určite neoľutujete! Tú vďačnosť v očiach, ktorú dostanete z útulku zdarma, si za žiadne peniaze v chovateľskej stanici nekúpite. 

Aktuálne informácie o možnostiach adoptovať si zvieratko vám dajú priamo pracovníci jednotlivých útulkov. Ich kontakty nájdete pri každom psíkovi. 

Napriek tomu, že sa snažíme ponuku psíkov a mačičiek pravidelne aktualizovať, môže sa stať, že štvornohý miláčik, ktorý si už užíva nový domov, ešte stále „tróni“ na našich stránkach. Prosíme vás, ak si všimnete takýto prípad, môžete nám napísať na info@lavpet.sk.

Kontaktovať nás môžete aj cez správu na našom facebookovom profile: https://www.facebook.com/lavpet.sk/ 

Ďakujeme, váš tím Lavpet.sk

 
 

Misha

Mesto: Trnava
Meno:  Misha
Vek: 7 mesiacov
 Pohlavie:  sučka
Povaha, príbeh: MIŠKA sa túlala po Majcichove možno niekoľko dní. Malé šidielko nikto neprichýlil, nechali ju aj v noci spať na ulici. Teraz je už v bezpečí v útulku kde má svoj koterec s kreslom a množstvom diek. MIŠKA je zababušená a spokojne pozerá na svojich nových kamarátov. Je to veľmi milá a znášanlivá sučka dokonca má aj hygienické návyky. 
 
 Adoptuj si ma: http://trnava.utulok.sk/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia