Krmivá pre terarijné zvieratá

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Krmivá pre terarijné zvieratá
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Pre akváriové žaby, mloky, cvrčky a kŕmny hmyz je dôležité nutrične vyvážené kompletné krmivo. Hodnotné krmivo potrebujú aj korytnačky, jašterice, chameleóny a aligátory, dospelé leguány a ďalšie jedince.

V našom e-shope nájdete bohatú ponuku pre vašich miláčikov. Granulované krmivo pre dospelé leguány, kompletné peletové krmivo pre vodné a močiarne korytnačky, energetické krmivo s planktónom a krevetami pre vodné korytnačky, prírodné krmivo pre akváriové rybky, plávajúce kŕmne tyčinky pre vodné korytnačky. Tieto, ako aj ďalšie vysoko kvalitné kompletné krmivá zabezpečia denný prísun potrebných živín, bielkovín a vitamínov vrátane stopových prvkov dôležitých pre zdravý vývoj, podporu rastu panciera a kostí. Sú ľahko stráviteľné a nekalia vodu.

Rovnako kvalitné sú aj všetky doplnkové krmivá pre teráriových jedincov. Multivitamínové doplnkové krmivo pre plazy a obojživelníky obsahuje vitamín A z beta-karoténu a dokonale vyvážené stopové prvky, minerálne látky, aminokyseliny a vitamíny, čím stimuluje reprodukciu a ďalšie životne dôležité telesné funkcie. Pre cvrčky, ostatný kŕmny hmyz a pavúky bol špeciálne vyvinutý kompletný zdroj vody v gélovej podobe. Je veľmi hygienický, znižuje možnosť bakteriálnej infekcie. Veľká výhoda tohto výrobku je, že sa v ňom hmyz neutopí. Bez fosforu je krmivo s kalciom a vitamínom D3 pre plazy, šetrné je aj prírodné sušené krmivo pre korytnačky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia