Hračky pre vtáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Vtáky > Hračky
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Hračky pre vtáky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Nevyhnutnou súčasťou každej vtáčej klietky musí byť správne zvolená hračka, aby sa váš maznáčik nenudil. Hračky sú roztomilé a určite si ich obľúbite vy aj celá vaša rodina. Už sa nebude hrať len váš vtáčik, ale aj všetci členovia domácnosti. Zábava prospeje všetkým, to isto uznáte.

V e-shope máme naozaj široký sortiment hračiek pre všetky druhy vtákov. Obľúbenou hračkou je bidielko so zrkadlom. Vhodná najmä pre vtákov všímavých, obľubujúcich pozorovanie – seba aj trbletu naokolo. Pri tejto činnosti sa zabavia dlhé hodiny. Pre náročnejších je vhodné plastové zrkadielko s 2 bidielkami. Hračiek so zrkadlom máme viac - hračka zrkadlo so zvončekom, zrkadlo na reťazi so zvončekom, zrkadlo s dreveným rámčekom a zvončekom.

Nemenej zaujímavé sú aj drevené hračky - drevená hračka na retiazke, závesná drevená hračka s povrazmi, drevená hračka ihrisko.

Pekným a užitočným prvkom do klietky sú rozmanité hojdačky s rôznymi rozmermi. Sú vyhotovené z dreva.

Zaujímavé sú aj rebríky – drevené aj povrazové s rôznym počtom priečok a s rôznou dĺžkou priečok. Na nich sa vtáčik vyšantí do sýtosti. Môže po nich pobehovať hore, dole, poskakovať, aj ich ozobkávať a brúsiť si zobáčik.

Rôzne hračky sú aj pre exotické vtáky – napr. hojdačka drevená pre exotické vtáky, hojdačka drevená pre korely, tiež pre papagáje. Na šplhanie je ideálne lano špirálové pre stredné a veľké papagáje alebo bambus s lanom.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia