Dekorácie do záhradných jazierok

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Dekorácie do záhradných jazierok
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Vaše záhradné jazierko alebo aj celú záhradu môžu dekorovať mystické bytosti. Aké? Napríklad Elfovia. Elfovia ako bytosti z čistého dobra majú túžbu ochraňovať prírodu. Sú vládcami všetkých živlov – oheň, voda, vzduch, zem, ale najmä spravodliví a nesmrteľní. Sú uznávaní a obľúbení u mnohých ľudí, malých aj veľkých. Každému dokážu vyčariť úsmev na tvári a vniesť do duše pokoj.

Možnosti, ako si skrášliť okolie, je viac. Ak hovoríme o prírodnom prostredí, tak by tomu mal korešpondovať aj výber materiálu a jeho farebnosť. Dizajn by mal odrážať charakter priestoru. Je vyjadrením aj majiteľa, z ktorého sa často stáva dizajnér laik.

Pokiaľ nemáte skúsenosti, je vhodné osloviť na dekorovanie záhradného jazierka alebo záhrady záhradného architekta alebo dizajnéra. Predídete tomu, že namiesto vkusných harmonizujúcich dekorácií sa budete vy a vaše návštevy pozerať len na gýčovité tvory či výtvory.

V našom e-shope budeme postupne rozširovať aj ponuku dekorácií vhodne použiteľných na ozdobenie a ozvláštnenie vašich záhradných jazierok sezónne, ale aj počas celého roka. Prihliadať budeme aj na materiál, z ktorého sú záhradné sochy a iné doplnky vyrobené, a  prevládajúce trendy. Budeme držať krok s dobou, aby ste pomocou našich dekorácií mohli byť trendy a vždy „in“.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia