Vitamíny, liečivá, kozmetické prípravky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malé zvieratá > Hlodavce > Vitamíny, liečivá, kozmetické prípravky
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Vitamíny, liečivá, kozmetické prípravky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Organizmus hlodavcov a malých zvierat je vystavený riziku rôznych chorôb. Buďte pripravení na chvíle, keď ochorejú a majte po ruke lieky a liečivá, ktorými zmiernite ich utrpenie z choroby.

Mnohým ochoreniam možno predísť preventívne podávaním rôznych doplnkových vitamínov, minerálov, stopových prvkov a pod. Napríklad vitamínový roztok pre malé hlodavce obsahuje hodnotné minerály a stopové prvky, ktoré zaručujú zdravý vývoj ich organizmu. Používa sa na skvalitnenie pitnej vody. Ako vhodná pitná voda pre hlodavce je aj voda obohatená o minerálne látky. Imunitu môžete posilniť vitamínovými kvapkami pre hlodavce alebo špeciálnymi kvapkami s vitamínom C, ktoré pokrývajú jeho nedostatok v prirodzenej strave.

Sú dôležité najmä pre morčatá, ktoré nie sú schopné vitamín C produkovať vo svojom organizme.

Správna hygiena pomáha udržať zdravie zvierat. Šampón pre morča je určený na správne ošetrenie pokožky a srsti. Pre hlodavce máte na výber aj proteinový šampón alebo špeciálne vyvinutý jemný šampón na pravidelné kúpanie morčiat.

Dostupný je aj prípravok na neutralizáciu nežiaducich pachov u hlodavcov a malých zvierat, ktorý zapuzdrí pach a zachytí mikróby. V e-shope máme aj ďalšie produkty, ktoré pomôžu udržať zdravie a vitalitu vašich miláčikov.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia