Teráriá

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Teráriá
Vyberte si z ponuky
 
 
Cenová hladina
 
 
Vyberte si z ponuky


 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Pre menšie zvieratá, ako sú gekóny, žaby, bezstavovce a hady je ideálne celosklenené dizajnové terárium so zakriveným čelným sklom. Je vhodné na pracovné stoly, kuchynské linky aj do moderných interiérov. Súčasťou terária je plastový kryt s inštalovaným terárijným LED osvetlením, ktoré sa ovláda pomocou dotykového tlačidla. Dva typy pozadí sú súčasťou terárií, môžete si však zvoliť akýkoľvek motív a meniť podľa nálad a požiadaviek.

Európsky herpetológovia navrhli ideálny príbytok pre plazy a obojživelníky. Je ním sklenené terárium s otváracími prednými dverami, ktoré umožňujú ľahký prístup na údržbu a kŕmenie. Špeciálne navrhnutý zámok zabraňuje úniku. Prírodné pozadie je rovnakej farby ako všetky ostatné dekoračné predmety (napájačky, vodopády, výhrevný kameň). Pozitívom je ďalší rozmer – a to umožnenie šplhania pre šplhajúce plazy.

Sklenené terárium s rovnakými vlastnosťami máme aj s prírodným vzhľadom, tiež sklenené terárium s kovovou vetracou mriežkou a pre korytnačky plastové akvárium s ozdobnou palmou.

Pre korytnačky mám v e-shope aj bazén v rôznych veľkostiach a objemoch a rampu, ktorá je vhodná do väčšiny terárií. Je pokrytá odstrániteľným kobercom, ktorý uľahčuje vylezenie.

V ponuke máme aj univerzálnu vodotesnú podložku pre terárium umiestnené vo zvislej polohe a tiež aj terárium vo vodorovnej polohe, odolnú skrinku pod terárium, rôzne kryty, sitá a iné pomôcky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia