Rastliny do akvárií

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Rastliny do akvárií
Vyberte si z ponuky
   
   
  Cenová hladina
   
   
  Vyberte si z ponuky


   
  Zvoľte si niektorú z kategórií.
   
   

  Živé rastliny v akváriu sú nielen estetickým prvkom, ale aj dodávateľmi prepotrebného kyslíka pre celé osadenstvo akvária. V sortimente máme sterilné čisté sadenice bez rias, slimákov, plesní a choroboplodných zárodkov. Sú vhodné aj pre začínajúcich akvaristov, keďže mnohé z nich sú nenáročné na pestovanie.

  Na zdravý rast akváriových rastlín máme v našom e-shope viac druhov hnojív. Napríklad hnojivo s obsahom železa pre nádherné, sýtozelené vodné rastliny s ďalšími plnohodnotnými stopovými prvkami a všetkými dôležitými hlavnými živinami, alebo hnojivo s rastlinným hormónom pre zdravý rast rastlín v sladkovodnom akváriu a pod. Hnojivá sú dostupné aj v tekutom stave a vo forme tyčiniek.

  Základnou živinou pre zdravý a svieži rast rastlín je CO2. Zabezpečiť ho môžete prípravkom dodávajúcim uhlík do vody vo forme prístupnej rastlinám alebo jednoduchým setom CO2 pre hojnosť a zdravie akváriových rastlín. V akváriu, v ktorom je rovnováha uhličitých kyselín, budú rastliny silnejšie, väčšie a zdravšie, prispejú k zvýšeniu okysličovania vody, pričom hladina pH zostane v optimálnej hodnote.

  Na prípravu rašelinových výluhov na trenie rýb, trecieho substrátu, teráristické účely, pestovanie rastlín je špeciálne určená kyslá vysokohorská vláknitá rašelina. Dlhodobý efekt poskytuje prírodný dlhodobo pôsobiaci kompletný substrát pre všetky akváriá, ktorý neobsahuje žiadne pridané nitráty ani fosfáty.

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verzia