Prepravky a fauna boxy pre terarijné zvieratá

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malé zvieratá > Teraristika > Prepravky, fauna boxy
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Prepravky a fauna boxy pre terarijné zvieratá
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

V chove teráriových zvierat sa určite vyskytnú situácie, že ich budete musieť prepravovať. Možno práve na pravidelné výlety nie, ale určite k veterinárnemu lekárovi, hoc i len na preventívne vyšetrenie. Ak už budete nútený vaše zvieratko prepraviť, tak nie hocijako, ale bezpečne a  maximálne pohodlne a príjemne pre neho. Pri výbere prepravky musíte zohľadňovať druh a veľkosť vášho zvieratka. Prepravka nesmie byť ani malá, ale ani príliš veľká.

V našom e-shope máme v rôznych veľkostiach prenosné priehľadné plastové boxy pre terárijné zvieratá a tiež prenosné plastové terárium s bočnou ventiláciou. Pre malé zvieratá máme k dispozícii prenosný plastový box. Sortiment priebežne dopĺňame podľa požiadaviek a potrieb našich zákazníkov.

Pokiaľ vašich miláčikov kŕmite cvrčkami, tak pre vás máme prenosný priehľadný plastový box s dávkovačom na uskladnenie a podávanie cvrčkov. Ide o kompletnú sadu, pomocou ktorej dokážete zabezpečiť potrebnú starostlivosť o cvrčky a pre vaše zvieratká pravidelnú čerstvú stravu. Súčasťou je miska na vodu a krmivo pre cvrčky. Cvrčky nemôžu mať prístup k otvorenej vode. Priložený molitan zabraňuje utopeniu cvrčkov.

Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek prepravku, myslite aj na hygienické a čistiace prostriedky, ktorými ju budete udržiavať v permanentnej čistote. Zabránite tak zbytočným nákazám a ochoreniu vášho miláčika.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia