Praktické potreby pre malé zvieratá

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Praktické potreby pre malé zvieratá
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Chovať jedno z najzaujímavejších zvierat, akým fretka bezpochyby je, si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a najmä  lásky. Okrem toho treba myslieť aj na ďalšie základné potreby, ako je klietka, krmivo, rôzne hračky na jej rozptýlenie a ďalšie doplnky pre fretku.

Napájadlá a kŕmidlá pre ne sú obdobné ako pre iné malé zvieratá. Ich výber závisí od veľkosti fretky, od počtu – či máte v klietke jednu, pár alebo viac, a od veľkosti samotného priestoru, kde budú umiestnené. V každom prípade by mali byť dostatočne veľké a primerane vysoké, aby ku krmivu a pitiu malo zvieratko pohodlný prístup.

Ideálne je, ak v klietke je umiestnená aj toaleta. Fretka je učenlivá a pri troche trpezlivosti za neúnavnej chvály sa vie pekne naučiť používať toaletu.

Na výber máme rohovú toaletu pre fretky. Sortiment budeme v našom e-shope dopĺňať. Nemusíte sa báť ani zápachu, keďže v súčasnosti sa dajú kúpiť rôzne pohlcovače pachu.

Dôležitá je nielen hygiena okolia, kde žije vaša milovaná fretka, ale aj čistota jej srsti a pokožky. Na ošetrovanie srsti a pokožky je vhodný šampón pre fretky. Šampón obsahuje rastlinné proteíny, ktoré obnovujú jemnosť a lesk srsti. Na čistenie špinavej srsti a na odstránenie prírodného pachu spojeného s fretkami bol vyvinutý aj jemný šampón. Ideálny je aj k príprave fretky na výstavu. Nezmýva prírodný kožný tuk, ktorý chráni kožu a zanecháva srsť krásnu a žiarivú.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia