Praktické potreby pre malé zvieratá

 
 
 

 
 
 
 

 
 
Praktické potreby pre malé zvieratá
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Určené pre
Potreby
Druh
Dĺžka v cm
Šírka v cm
Výška v cm
Objem v ml
 
 

Praktické potreby pre malé zvieratá

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
4,49 €
Doprava zadarmo
Jemný šampón vyvinutý pre čistenie špinavej srsti a na odstránenie prírodného pachu spojeného s fretkami.
4,90 €
Doprava zadarmo
Rohová toaleta pre fretky. Veľkosť: 35 x 23,4 x 19,4 cm.
2,99 €
Doprava zadarmo
 
 

Chovať jedno z najzaujímavejších zvierat, akým fretka bezpochyby je, si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a najmä  lásky. Okrem toho treba myslieť aj na ďalšie základné potreby, ako je klietka, krmivo, rôzne hračky na jej rozptýlenie a ďalšie doplnky pre fretku.

Napájadlá a kŕmidlá pre ne sú obdobné ako pre iné malé zvieratá. Ich výber závisí od veľkosti fretky, od počtu – či máte v klietke jednu, pár alebo viac, a od veľkosti samotného priestoru, kde budú umiestnené. V každom prípade by mali byť dostatočne veľké a primerane vysoké, aby ku krmivu a pitiu malo zvieratko pohodlný prístup.

Ideálne je, ak v klietke je umiestnená aj toaleta. Fretka je učenlivá a pri troche trpezlivosti za neúnavnej chvály sa vie pekne naučiť používať toaletu.

Na výber máme rohovú toaletu pre fretky. Sortiment budeme v našom e-shope dopĺňať. Nemusíte sa báť ani zápachu, keďže v súčasnosti sa dajú kúpiť rôzne pohlcovače pachu.

Dôležitá je nielen hygiena okolia, kde žije vaša milovaná fretka, ale aj čistota jej srsti a pokožky. Na ošetrovanie srsti a pokožky je vhodný šampón pre fretky. Šampón obsahuje rastlinné proteíny, ktoré obnovujú jemnosť a lesk srsti. Na čistenie špinavej srsti a na odstránenie prírodného pachu spojeného s fretkami bol vyvinutý aj jemný šampón. Ideálny je aj k príprave fretky na výstavu. Nezmýva prírodný kožný tuk, ktorý chráni kožu a zanecháva srsť krásnu a žiarivú.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia