Podstielky do terárií

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Podstielky do terárií
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Každé zvieratko žijúce v teráriu si vyžaduje inú podstielku. Dôležité sú najmä jej vlastnosti. Klasický teráriový substrát je pripravený na okamžité použitie. Nie je toxický. Je premývaný a balený v plastových vreckách.

Prírodný terárijný substrát s obsahom jedľovej kôry alebo pôdy z džungle je vhodný pre prírodné teráriá. Prírodný terárijný substrát s obsahom pôdy z tropickej Ázie zvyšuje vlhkosť v teráriách, je optimálny pre prírodné zostavy terárií.

Do terárií s jaštericami, žabami, hadmi je ideálny kompletne prírodný riasovitý mach. Vo vlhkom teráriu oceníte 100% prírodnú hoblinovú podstielku bez chemických prísad s príjemnou sviežou vôňou bez silných vonných olejov.

Hobliny sú extra savé, zabraňujú tvorbe plesní a viažu zápach. Bez prídavku farby a chemikálií je prírodný púštny žltý aj červený piesok. Excelentným tepelným vodičom je prírodný púštny čierny piesok, ktorý vytvára prírodné a atraktívne púštne prostredie. Prírodný riečny hnedý piesok bez prídavku farby a chemikálií je vhodný pre vodné aj púštne teráriá. Excelentný substrát pre vodné korytnačky podporuje prirodzené návyky.

Prírodný terárijný substrát zo 100% cyprusového kompostu pre terárijné zvieratá sa odporúča pre mnohé druhy hadov, jašteríc, suchozemských korytnačiek, žiab, ropúch, mlokov, tarantuly a ďalšie bezstavovce. Je výborný pre živé rastliny a inkubačné zariadenia. Na výber máme aj iné podstielky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia