Podstielky pre mačky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Mačky > Podstielky
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Podstielky pre mačky
Vyberte si z ponuky
 
 
Cenová hladina
 
 
Vyberte si z ponuky

Kamenné

Kamenné 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Ležovisko vášho miláčika musí byť praktické a ľahko udržateľné v čistote. Ideálne sú podstielky s revolučnou technológiou, ktoré v sebe zadržujú všetku tekutinu i zápach.

Pre mačky sú vhodné ako podstielka aj pelety zo 100% recyklovaných papierových vlákien. Majú vysokú nasiakavosť, efektívne viažu kvapalinu, čo zabezpečuje suché miesto na ležanie či odpočinok. Dôležité je, že sú bez prachu a baktérií. Mačaciu toaletu zanechávajú čistú, sviežu, suchú a bez zápachu.

Jedinečnú absorpčnú schopnosť a skvelé pohltenie zápachu má veľmi ľahké hrudkujúce stelivo. Je bezprašné a ohľaduplnejšie k životnému prostrediu . Pórovité zrnká podstielky sú zo 100% rastlinných surovín. Vďaka modernej technológii spracovania vykazuje ekologické stelivo až o dve tretiny nižšiu hmotnosť ako bežné hrudkujúce podstielky, a preto sa s ním ľahšie manipuluje.

Vysokou nasiakavosťou a účinným pohlcovaním zápachu vyniká aj veľmi jemné hrudkujúce stelivo vyrobené z prírodného ílu (bentonit). Vzniknuté hrudky sú malé a ploché a neprilepia sa tak na dno toalety. Stelivo vydrží až 6x dlhšie než bežné lacné podstielky, čím výrazne šetrí vaše peniaze!

Priateľské k mačacím labkám je ultra-bentonitové hrudkujúce stelivo. Vďaka svojej jemnej štruktúre a malým časticiam 0,5-2 mm je pre mačky extrémne príjemný a žiaduci. Komfort pre labky zabezpečí aj podstielka pre mačiatka zo silikagélových mikrokryštálov.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia