Podstielky pre hlodavce

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Podstielky pre hlodavce
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Ležovisko vášho miláčika musí byť praktické a ľahko udržateľné v čistote. Ideálna je podstielka s revolučnou technológiou, ktorá v sebe zadržuje všetku tekutinu i zápach. Pre králiky, mačky, fretky a iné drobné domáce zvieratá sú vhodné ako podstielka aj pelety zo 100% recyklovaných papierových vlákien. Majú vysokú nasiakavosť, efektívne viažu kvapalinu, čo zabezpečuje suché miesto na ležanie či odpočinok. Dôležité je, že sú bez prachu a baktérií.

Podstielka pre škrečka a iné hlodavce môže byť aj z hoblín. V našom e-shope máme hoblinové podstielky v rôznej litráži a v rozmanitých vôňach, napr. jahodová. Máme aj hrubú univerzálnu podstielku z hoblín, aj hrubšiu drevenú podstielku.

Pre škrečky je ideálny mäkučký pelech zo 100% prírodnej bavlny. Stačí ho položiť do klietky alebo akvária a škrečok si sám upraví malý a mäkký pelech.

Do obydlia pre hlodavce je na výber aj mäkká vatová výstelka pre myši a škrečky alebo univerzálna výstelka výborná na stavbu hniezd a pelechov, s vysoko absorpčnými schopnosťami, bezprašná a pohlcujúca pachy. Ultra jemný granulát pre hlodavce a malé zvieratá alebo drevená granulovaná podstielka sú ďalšie možnosti s obdobnými vlastnosťami.

Činčile doprajte kúpeľový piesok, alebo jemný piesok na kúpanie, prípadne extra jemný biely piesok. Špeciálny jemný piesok s obzvlášť malými a okrúhlymi zrnkami udržuje kožuch činčily v jemnom a vláčnom stave.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia