Ostatné zvieratá

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malé zvieratá > Ostatné zvieratá
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Vyberte si z ponuky

Krmivo

Krmivo 
 

Chov ostatných malých zvierat, ako sú králiky, fretky a pod., si vyžaduje rovnakú starostlivosť, láskavosť a porozumenie pre ich potreby ako chov ktoréhokoľvek iného druhu.

Prepokladom zdravia malého zvieratka je vyvážené krmivo. Samozrejme, každý druh má iné nároky a potreby. Vždy však musí obsahovať všetky dôležité živiny. Ich nedostatok znamená pokles vitality, čulosti, straty lesku srsti, ba až jej pĺznutie.

Dobrý chovateľ nezabúda ani na zdravé maškrty, aby uspokojil aj chuťové poháriky a mlsný jazýček svojho miláčika.

V našom e-shope nájdete množstvo klietok a domčekov, aby sa vaše zvieratko vo svojom domove cítilo čo najlepšie a najpríjemnejšie.

Komfort je pre neho rovnako dôležitý ako aj bezpečnosť. Na výber máme aj rôzne druhy napájadiel a misiek, aby sa kedykoľvek mohlo občerstviť a doplniť si svoje zásoby. Určite je vhodné mať aj transportnú klietku, aby ste pri presune vášho miláčika k veterinárovi či na výlet čo najviac eliminovali stresové situácie pre zvieratko. Ideálny je aj postroj. Zvieratko sa v ňom cíti príjemne a bezpečne.

No a ako inak, aj pre túto skupinu zvieratiek máme rozličné hračky, aby si mohli spríjemniť chvíle a mohli byť šťastné. Okrem hry a zábavy si rozvíjajú svoje kognitívne funkcie, čo sa pozitívne prejaví na správaní zvieratka.

U nás nájdete všetko, čo potrebujete pre vaše malé zvieratá vrátane rôznych pomôcok či liečiv.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia