Oblečenie pre psov

 
 
 
 
 

 
 
 
Úvod > Psy > Oblečenie
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Farba
Materiál
Rozmer v cm
Veľkosť
Protišmykové
Na hojenie rán
Nepremokavé
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
 
 


Oblečenie pre psov

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Každodenná ochrana labiek
41,91 €
Nové
Každodenná ochrana labiek
41,91 €
Nové
Každodenná ochrana labiek
41,91 €
Nové
Každodenná ochrana labiek
41,91 €
Nové
Obuv pre psov do každého terénu
52,92 €
Nové
Obuv pre psov do každého terénu
52,92 €
Nové
Obuv pre psov do každého terénu
52,92 €
Nové
Obuv pre psov do každého terénu
52,92 €
Nové
14,90 € 15,93 €
AkciaNové
Ušetríte: -6 %
12,90 € 14,50 €
AkciaNové
Ušetríte: -11 %
Nepremokavá bunda s reflexným lemovaním, mäkkou podšívkou, trakmi a vysokým golierom. Obvod pása: 35-50 cm, dĺžka (meria sa od kohútika ku koreňu chvosta) 33 cm.
29,90 €
AKCIA
Nepremokavá bunda s reflexným lemovaním, mäkkou podšívkou, trakmi a vysokým golierom. Obvod pása: 39-60 cm, dĺžka (meria sa od kohútika ku koreňu chvosta) 40 cm.
31,53 €
AKCIA
 
 

Psia móda v ničom nezaostáva za súčasným trendom. Štýlový outfit, kvalitu a pohodlie pre štvornohého miláčika majú v centre svojej pozornosti majitelia, ktorí sa snažia pre nich urobiť maximum. Okrem ochrany ich zdravia ich však aj radi rozmaznávajú a tešia sa, ak ich psík vzbudí svojím oblečením na verejnosti pozornosť, prípadne aj vyčarí úsmev na zamračených tvárach.

Atraktívne a kvalitné oblečenie pre psov je dostupné vo všetkých veľkostiach. V sortimente nájdete oblečenie na vychádzku, ale aj spoločenské udalosti a každé ročné obdobie. Šaty, tričká, svetre, bundy aj overaly majú moderné trendové strihy. Sú v rozmanitých farbách so štýlovými aplikáciami, s rôznymi motívmi a originálnou podtlačou. Takže za každých okolností môže váš psík dobre vyzerať,  byť originálny a trendy. Psie oblečka sú vyrobené z príjemných a praktických materiálov, aby sa psík v nich cítil predovšetkým pohodlne a nič mu nebránilo bez obmedzenia spoznávať nový terén a šantiť dosýta.

Pre fenky určite oceníte možnosť kúpy háracích nohavičiek. Ochránite ju tak pred neželaným potomstvom, ale aj  jej okolie pred znečistením, najmä ak zdieľa s vami spoločnú posteľ.

Oblečenie pre psov však nie je imidžový doplnok, ale dominantne je určené na ochranu ich zdravia. V psom šatníku by ste určite mali mať pripravené oblečenie z nepremokavého materiálu vrátane pršiplášťa, odolné vetru, ale aj nečistotám. Ak v zime chodíte po chodníkoch, kde sa nešetrí posypovou soľou, je dobre mať pre psíka aj pohodlné topánky, a tak chrániť jeho labky.

Vynaložená investícia za psiu garderóbu sa vám vráti v podobe ušetrených peňazí za veterinára a lieky na prechladnutie, problémy s kĺbmi a iných ochorení. Ušetríte si aj množstvo ďalších povinností, ktoré by si vyžadoval chorý psík. Pre vás aj pre psíka je určite lepšie, ak je zdravý. Vtedy môže byť aj šťastný a vy spolu s ním.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia