Lavpet.sk

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
O nás

Milujeme zvieratká, a preto vznikol aj tento web.

 

Pre viacerých z nás stačil jeden jediný pohľad do nádherných nevinných šibalských očí zvieratka a stala sa z toho láska na prvý pohľad, ktorá pretrvala a stala sa láskou a vášňou na celý život. Aj keď sa nežné tvory občas premenia na šialené zvery, vždy sú to tajomné a nádherné bytosti, ktoré dokážu ľúbiť a byť verné ako nikto iný. Sú obohatením nášho všedného života, plnohodnotnými členmi našich domácností. Pre ich výnimočnosť sme schopní a ochotní urobiť všetko.

Súžitie so zvieratkom však nie je iba o hraní, maznaní sa a ľúbení. Je to aj zodpovednosť za ich celkový vývoj, s ktorým je spojený rad povinností. Našu pozornosť sme zamerali na potreby pre domácich maznáčikov, aby im nikdy nič potrebné nechýbalo, a tiež ich majiteľov, aby svojim zvieratkám vedeli poskytnúť najlepšiu opateru so všetkým, čo k tomu patrí bez zbytočného mrhania drahocenného času.

Pre všetky bežne chované zvieratká v domácnosti máme v našom internetovom obchode k dispozícii na mieru šité zvieracie obydlia so všetkým príslušenstvom – kŕmidlami, miskami, napájadlami - vrátane neodmysliteľných hračiek, aby si dlhú chvíľu mohli príjemne krátiť a popritom rozvíjať svoje kognitívne schopnosti.

Všetky voľnočasové aktivity vašich miláčikov budú bezpečné, ak ich vybavíte primeraným oblečením, obojkami, vôdzkami a postrojmi. Všetky prešli vývojom a v súčasnosti sú to už pohodlné pomôcky v modernom trendovom dizajne v pestrých farbách. Ich bezpečnosť je chránená rôznymi reflexnými prvkami. Aby ste mali istotu, že zatúlané zvieratko sa k vám vždy vráti, môžete jeho obojok alebo postroj opatriť identifikačnou známkou s vašimi kontaktnými údajmi. Na výber máme až 30 druhov známok.

Tiež preprava zvieratiek na výlet či veterinárnemu lekárovi už nemusí byť nepohodlná a stresujúca. V rozmanitých prepravkách, taškách, batohoch, kukaniach aj klietkach sa budú cítiť príjemne, bezpečne a pohodlne.

Veľkú pozornosť venujeme krmivám, a preto ponúkame iba TOP značky. Ich receptúru vyvíjali odborníci spolu s veterinármi a chovateľmi. Sú garanciou toho, že krmivá obsahujú všetky živiny, ktoré zvieratká potrebujú. Samozrejme, ako inak, myslíme aj na zdravé maškrty pre ne. Chovateľ ich môže dávať zvieratkám ako odmenu za poslušnosť, alebo ako doplnkové krmivo.

Zdravie zvieratiek je tiež veľmi dôležité. Preventívnymi liečivami a prípravkami je možné predísť viacerým ochoreniam, a tak uchrániť zvieratko od utrpenia a majiteľov zase od zbytočných nemalých finančných výdavkov za návštevu veterinárneho lekára. Tak ako ľudia, aj zvieratká potrebujú v určitej fáze vývoja a životného štýlu doplnkové vitamíny, minerály, stopové prvky a iné dôležité látky. Lieky, liečivá a rôzne vitamíny nájdete v našom e-shope. Takisto aj rôzne hygienické a kozmetické potreby, aby vám vaše zvieratká vždy príjemne voňali a mali zdravú telesnú schránku – zúbky, pazúriky aj kožušteky.

Na uľahčenie práce okolo zvieratiek máme užitočné doplnky, ktorými ľahko udržíte čistotu a hygienu prostredia, takisto aj samotného zvieratka. Okolie môžete spríjemniť a skrášliť rôznymi praktickými dizajnovými dekoráciami. U nás nájdete aj príslušenstvo a náhradné dielce k jednotlivým pomôckam a ich súčastiam.

LAVPET.sk však nie sú len produkty. Je to aj pomoc, ktorú vám a vašim zvieratkám ponúkame. K dispozícii máte cenné veterinárne rady a články od odborníčky MVDr. Zuzany Juhászovej. Ak sa potrebujete poradiť ohľadom výchovy a výcviku vášho štvornohého miláčika, rád vám pomôže odborník Martin Martiš.

Nezištnú pomoc ponúkame aj útulkom z celého Slovenska. Na našej stránke môžu uverejňovať svojich zverencov a tak im pomôcť spolu s nami nájsť druhý domov, veríme, že tentokrát láskavý. Ak uvidíte nádherné zvieratká, možno si aj nejaké hneď vyberiete, aby vám spríjemňovalo cestu životom alebo robilo kamaráta vášmu miláčikovi. Sme presvedčení, že vám pomôžeme aj odbornými článkami, ktoré sú venované starostlivosti a opatere vašich miláčikov.

Chceme vám a vašim miláčikom úprimne pomôcť, lebo Lavpet.sk a jeho celý tím miluje zvieratká a chceme, aby boli zdravé a šťastné a vy spolu s nimi.

 

 

 
 
Nemáte oprávnenie prezerať tento zdroj.
Musíte sa prihlásiť.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia