Misky a napájadlá pre hlodavce

 
 
 

 
 
 
Úvod > Malé zvieratá > Hlodavce > Misky, napájadlá
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Misky a napájadlá pre hlodavce
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Výber misky pre hlodavca, do ktorej mu budete dávať chutné a výživné jedlo a občas aj nejakú maškrtu, sa prispôsobuje jeho vzrastu. V našom e-shope máme rôzne druhy a veľkosti misiek.

Obľúbenú farebnú plastovú misku, alebo závesnú nerezovú misku pre malé hlodavce či keramické. Výhodou keramických misiek je najmä ich stabilita, keďže majú vyššiu hmotnosť a počas jedenia sa neposúvajú po podlahe. Osobitne je keramická miska pre škrečky a keramická miska pre králiky a malé hlodavce. Vybrať si môžete keramickú misku s motívom labiek alebo popri labkách aj s nápisom. Pre väčšie hlodavce sa odporúčajú masívne betónové misky. Ak chcete podávať krmivo a vodu osobitne, tak ideálna je masívna betónová dvojmiska.

Napájadlá pre hlodavce si tiež môžete vybrať z viacerých druhov. Inovatívne konštrukčné prvky má sklenená napájačka pre malé zvieratá. Spĺňajú prirodzené inštinkty malých zvierat, a zameriavajú sa na ich špecifické potreby. Sú vyrobené z ekologicky šetrného recyklovateľného skla, ktoré je bezpečné a veľmi odolné. Ku klietkam Ferplast sú k dispozícii napájadlá pre pieskomily, škrečky a myši, ale aj činčily, morčatá, králiky a veveričky.

 

Napájadlá sú aj s gumovou prísavkou, s držiakom, so skrutkovitým uchytením či s uškom na zavesenie, a to aj zhora plniteľné vrátane automatických.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia