Misky a kŕmidlá pre terarijné zvieratá

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Misky a kŕmidlá pre terarijné zvieratá
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Nevyhnutnou súčasťou výbavy terária je aj miska alebo kŕmidlo. Kúpe venujte pozornosť a prihliadajte na potreby vášho miláčika, ale aj jeho veľkosť a veľkosť terária. Je dôležité, aby ste pri ich výbere dbali na praktickosť, t. j., aby sa k potrave váš miláčik dostal bez problémov a počas jedenia, aby čo najmenej obsahu skončilo mimo jeho útrob alebo misky či kŕmidla. Myslite aj na misku s vodou, najmä aby bola dostatočne veľká, lebo pitný režim musia dodržiavať aj obyvatelia terária.

Aj udržiavanie ich čistoty a hygieny je mimoriadne dôležité – pre zvieratá, aby ostali zdravé, a pre vás, aby vaša práca bola čo najjednoduchšia a museli ste vynaložiť čo najmenej námahy pri ich údržbe.

Do terária sa vďaka samolepiacemu systému dá do ľubovoľnej výšky pohodlne nalepiť obydlie pre plazy a obojživelníky. Sem môžete aj podľa vášho výberu umiestniť vhodnú nádobu na kŕmenie. Pre plazy sú ideálne kŕmidlá s rastlinou. V našom e-shope máme rôzne druhy misiek a kŕmidiel. V rôznych veľkostiach sú dostupné aj misky atypického tvaru v imitácii kameňa. Pre náročných chovateľov korytnačiek, alebo skôr zaneprázdnených či pohodlných, je na výber aj automatické programovateľné kŕmidlo. Chovateľ má istotu, že jeho miláčik dostane presnú dávku krmiva v presnom čase, aj keď by sa stalo, že by bol mimo domova. Pokiaľ potrebujete kŕmidlo na múčne červy, máme aj to.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia