Dvierka a ochranné siete pre mačky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Mačky > Doplnky do domácnosti > Dvierka, ochranné siete
 

 
 
Dvierka a ochranné siete pre mačky
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Náhradný diel
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
 
 

Dvierka a ochranné siete pre mačky

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
5,45 € 10,90 €
Doprava zadarmo
Akcia
Ušetríte: -50 %
 
 
Voľnosť pohybu potrebuje mačka ku svojej spokojnosti. Veď predsa nebude stále na jednom mieste. Je prirodzené, že sa potrebuje prebehnúť, spoznávať nových mačacích priateľov a vyvádzať rôzne šibalstvá pre potešenie ľudí okolo seba či ponaháňať a popreháňať svojich myšacích kamarátov. Aby nebola závislá od svojich majiteľov, kedy ju vypustia a potom zase vpustia dnu, tak ideálnym riešením, ako jej zabezpečiť slobodu a voľnosť, sú mačacie dvierka. Tie sú veľmi užitočné najmä počas neprítomnosti členov domácnosti. Vďaka dvierkam vie mačka odísť a aj sa vrátiť dnu. Je to bezpečné riešenie pre mačku aj jej majiteľov.

Dvierka pre mačku musia zohľadňovať šírku ramien mačky, aby cez ne mohla pohodlne prechádzať. Na výber je viac druhov a farebných vyhotovení, najčastejšie v bielej a hnedej farbe, prípadne hnedej farbe s imitáciou dreva. Ich súčasťou je priehľadná záklopka do plastových alebo drevených dverí. Závisí od vkusu majiteľa, akej farbe dá prednosť.

V prípade potreby sú k dispozícii aj náhradné časti. Najčastejšie je potreba meniť obojok na zámok k dvierkam alebo rámček k plastovým dvierkam. Dajú sa zakúpiť bez problémov tak, aby ste mali dvierka stále funkčné.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia