Krmivá pre ryby

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Vyberte si z ponuky


 
 

Krmivo pre rybičky musí byť kvalitné, plnohodnotné a energeticky vyvážené. Každý druh rybičiek má iné nároky na zloženie potravy. Naše základné aj doplnkové krmivá zabezpečujú pestrú výživu a podporujú odolnosť a vitalitu všetkých druhov rýb. Prvotriedne energetické krmivo s koncentrovaným obsahom živín pre všetky druhy okrasných rýb je zárukou zdravia a prísunu extra energie. Na zvýraznenie prirodzeného sfarbenia rybičiek je ideálne krmivo s koncentrovaným obsahom karoténu.

Plnohodnotné kompletné krmivo pre akváriové ryby môže byť aj vo forme tabliet. Obsahuje všetky živiny významné pre život, vitamíny a stopové prvky. Nutrične vyvážené tablety s obsahom riasy spirulina sú vhodné pre bylinožravé ryby žijúce pri dne.

Potrava pre rybičky – bylinožravé aj tropické - je plnohodnotná aj v peletách. Vyvážené krmivo má vysoký podiel proteínov, stopových prvkov a antioxidantov. Môže obsahovať aj spirulinu a kvalitnú zeleninu. Rovnako vyvážené sú aj rôzne druhy prírodných mrazených krmív, sušených a aj vločkových krmív či krmív v podobe granúl pre všetky druhy akváriových rybičiek. Na odchov najmenšieho poteru je optimálne tekuté krmivo.

Počas vašej dovolenky určite padne vhod víkendové krmivo pre akváriové rybky. Jeden blok víkendového krmiva zabezpečí prísun potravy pre 10 -15 rýb asi na 3 dni alebo prázdninové krmivo v gélovej forme pre všetky druhy okrasných rybiek na 14 dní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia