Krmivá pre mačky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Mačky > Krmivá
 


Krmivá pre mačky

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Konzervy FALCO Sokol obsahujú 100 % mäsa. Bez chemických prísad, konzervantov, alergénov a sóje. Pre všetky vekové kategórie. Ručne plnené, receptúra zostavená priamo veterinárom.
3,49 € 4,40 €
Akcia
Ušetríte: -21 %
Krmivo pre mačky v praktickej kapsičke, jemné kuracie plátky s vybranými prísadami.
1,29 €
Nové
Kompletné krmivo s kúskami lososa.
0,59 € 0,77 €
AKCIA
Ušetríte: -23 %
Kompletné a ľahko stráviteľné krmivo pre dospelé mačky.
0,69 €
AKCIA
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
0,69 €
AKCIA
Kompletné krmivo pre dospelé mačky vytvorené na kŕmenie vašej mačky "ako určila príroda" s viac ako 60% živočíšnymi zložkami.
9,90 € 10,70 €
AKCIA
Ušetríte: -7 %
Kompletné krmivo pre mačky, ideálne pre sterilizované dospelé mačky od 1 roka.
2,49 € 2,65 €
AKCIA
Ušetríte: -6 %
Kompletné krmivo pre mačky, ideálne pre domáce mačky, ktoré vyžadujú kontrolovanú stravu, aby si udržali optimálnu hmotnosť, najmä ak sú sterilizované.
2,49 €
AKCIA
Kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré vyžadujú kontrolovanú stravu, aby si udržali optimálnu hmotnosť, najmä ak sú sterilizované.
2,49 € 2,62 €
AKCIA
Ušetríte: -5 %
Kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré trpia viac ako iné hromadením chlpových bezoárov v žalúdku.
2,49 € 2,65 €
AKCIA
Ušetríte: -6 %
Kompletné krmivo pre dospelé a vnútorné mačky.
7,90 € 8,06 €
AKCIA
Ušetríte: -2 %
Kompletné krmivo pre dospelé (viac ako rok staré) mačky, žijúce vnútri alebo vonku.
6,90 € 7,98 €
AKCIA
Ušetríte: -14 %
Kompletné krmivo pre dospelé (viac ako rok staré) mačky, žijúce vnútri alebo vonku.
2,49 €
AKCIA
Kompletné krmivo pre mačiatka do 12 mesiacov, ideálne pre zdravý a vyvážený rast.
2,49 € 2,65 €
AKCIA
Ušetríte: -6 %
Kompletné krmivo s mäsom z lososa pre staršie mačky so zníženou aktivitou.
2,49 € 2,70 €
AKCIA
Ušetríte: -8 %
Kompletné krmivo s kúskami hovädzieho mäsa.
0,69 € 0,77 €
AKCIA
Ušetríte: -10 %
Kompletné krmivo s kúskami kačacieho mäsa.
0,69 € 0,77 €
AKCIA
Ušetríte: -10 %
Kompletné krmivo s kúskami kuracieho mäsa a zeleninou.
0,69 €
AKCIA
Pohodlný multipack obsahujúci 4 vrecká po 100 gramov s chutnými kúskami v omáčke pre sterilizované mačky. Balenie obsahuje 2 vrecúška s kačicou a 2 vrecúška s králičím mäsom.
2,49 €
AKCIA

 
 

Aj mačky vyžadujú vysoko kvalitnú výživu pre optimálnu vitalitu, zdravie a skvelú srsť. Od nej závisí prirodzená obranyschopnosť, správne trávenie, obnova a vyváženie črevnej mikroflóry, dostatok svalovej hmoty na štíhle nohy a telo. Ak v mačacej strave budú zastúpené všetky živiny, tak váš maznáčik si bude môcť užívať svoj život naplno a byť šťastný.

Krmivo pre mačky zodpovedá všetkým kvalitatívnym ukazovateľom a zohľadňuje kritériá kladené na výživové štandardy podľa veku, plemien a kondície. Koľko jedla napokon mačka zje, závisí od jej veku, povahy aj aktivity.

Vysoko kvalitné živočíšne proteíny a tuky použité v krmivách zaručujú výnimočnú chuť. Vyvážený pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín podporuje zdravú a lesklú srsť. Krmivo obsahuje všetky živiny, ktoré vaša mačka potrebuje pre zdravie a vitalitu. Granuly so systémom DentalCare prispievajú k redukcii tvorby zubného kameňa, pomáhajú udržiavať čisté zuby a zdravé ďasná.

Ak má napríklad mačka oslabené trávenie, je vhodné pridať probiotiká a prebiotiká. Môže mať aj iné zdravotné problémy. Vtedy je vhodné vybrať diétne konzervy. V prípade vážnejších problémov sa o jedálnom lístku vášho miláčika poraďte s veterinárnym lekárom.

Vybrané príchute si vaše mačka určite obľúbi, nech je akokoľvek vyberavá a fajnová. Vychutnať si ich môže najmä v granulách, ktoré sú veľmi obľúbené, ale aj konzervách, paštétach. Dobroty pre nich sú aj vo vaničkách a kapsičkách. Dobrou správou je, že krmivo obsahuje len prírodné suroviny bez pridávania akýchkoľvek dochucovadiel, konzervačných látok a umelých farbív.

Samozrejme, uspokojiť treba aj mlsné jazýčky, preto pre ne máme v e-shope bohatý výber zdravých maškŕt s pridaním vitamínov a minerálnych látok. Mali by ich dostať ako odmenu alebo ako doplnok k strave.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia