Klietky, domčeky pre malé zvieratá

 
 
 

 
 
 
 
Klietky, domčeky pre malé zvieratá
Vyberte si z ponuky
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Určené pre
Potreby
Dĺžka v cm
Šírka v cm
Výška v cm
 
 

Klietky, domčeky pre malé zvieratá

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku: 
 
69,90 € 78,96 €
Ušetríte: -11 %
Klietka pre fretky a potkany. Veľkosť: 80 x 50 x 63 cm, objem 0,205 ccm. Rozstup medzi drôtmi: 1 cm.
119,90 €
Klietka pre fretky s výbavou. Veľkosť: 90 x 50,5 x 46 cm. Rozstup medzi drôtmi: 2 cm.
59,90 €
 
 

Príjemnú spoločnosť v nejednej domácnosti robia fretky. Malé kunovité šelmy si vyžadujú láskavú ľudskú opateru. Sú veľmi inteligentné, hravé, a zvedavé zároveň.

Ak chováte fretku pre potešenie, musíte počítať aj s občasnými vráskami na čele z jej huncútstiev a urobiť všetky preventívne opatrenia, aby ich bolo čo najmenej. Určite by ste jej vo vašej domácnosti mali vytvoriť viac miest, kde sa môže zdržiavať. Jedným z nich by mala byť aj klietka pre fretky. Musí byť dostatočne veľká, aby v nej mala možnosť voľného pohybu aj keď v nej bude mať umiestnené ďalšie potreby nevyhnutné na jej šťastný a pokojný život, ako napr. toaletu, hračky a pod. Mala by tu byť v bezpečí, chránená pred zranením či útekom do nechráneného voľného priestoru.

V závislosti od veľkosti fretky treba vyberať aj klietku s prihliadnutím na rozstupy medzi drôtmi, aby sa pomedzi ne nemohla vyšmyknúť. V našom e-shope máme klietku pre fretky a potkany, ba dokonca aj dvojposchodovú klietku pre fretky a potkany, ktorú možno používať ako dve samostatné klietky nad sebou, alebo ako jednu veľkú. Dvierka umožňujú ľahký prístup do klietky na čistenie a kŕmenie. Kolieska uľahčujú jej premiestňovanie. Samostatne je v predaji klietka pre fretky a pokiaľ máte záujem, tak aj s výbavou.

Do klietky môžete zvoliť aj závesný pelech s mäkkým plyšom pre fretky a potkany, alebo vak pre fretky, tiež hojdačku pre fretky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia