Klietky, domčeky pre malé zvieratá

 
 
 

 
 
 
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Klietky, domčeky pre malé zvieratá
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Príjemnú spoločnosť v nejednej domácnosti robia fretky. Malé kunovité šelmy si vyžadujú láskavú ľudskú opateru. Sú veľmi inteligentné, hravé, a zvedavé zároveň.

Ak chováte fretku pre potešenie, musíte počítať aj s občasnými vráskami na čele z jej huncútstiev a urobiť všetky preventívne opatrenia, aby ich bolo čo najmenej. Určite by ste jej vo vašej domácnosti mali vytvoriť viac miest, kde sa môže zdržiavať. Jedným z nich by mala byť aj klietka pre fretky. Musí byť dostatočne veľká, aby v nej mala možnosť voľného pohybu aj keď v nej bude mať umiestnené ďalšie potreby nevyhnutné na jej šťastný a pokojný život, ako napr. toaletu, hračky a pod. Mala by tu byť v bezpečí, chránená pred zranením či útekom do nechráneného voľného priestoru.

V závislosti od veľkosti fretky treba vyberať aj klietku s prihliadnutím na rozstupy medzi drôtmi, aby sa pomedzi ne nemohla vyšmyknúť. V našom e-shope máme klietku pre fretky a potkany, ba dokonca aj dvojposchodovú klietku pre fretky a potkany, ktorú možno používať ako dve samostatné klietky nad sebou, alebo ako jednu veľkú. Dvierka umožňujú ľahký prístup do klietky na čistenie a kŕmenie. Kolieska uľahčujú jej premiestňovanie. Samostatne je v predaji klietka pre fretky a pokiaľ máte záujem, tak aj s výbavou.

Do klietky môžete zvoliť aj závesný pelech s mäkkým plyšom pre fretky a potkany, alebo vak pre fretky, tiež hojdačku pre fretky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia