Klietky a voliéry pre vtaky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Vtáky > Klietky, voliéry
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Klietky a voliéry pre vtaky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Domov vášho vtáka môže byť v klietke alebo voliére. V každom prípade však musí byť dostatočne priestranný, aby sa tu váš domáci maznáčik dobre cítil a počas poletovania si neublížil. Musí sa sem zmestiť všetko, čo nevyhnutne potrebuje ku svojej existencii – miska s krmivom, miska na vodu, bidielko, hojdačka a iné prvky zábavy.

Klietka pre vtáky môže mať rôznu veľkosť. Závisí od toho, ako veľký obyvateľ – vtáčik – v nej bude žiť. Pre jednotlivé druhy vtáčikov sú vhodné iné rozostupy drôtov. Sú v rozpätí od 1 cm do 2 cm, aby najmä malé vtáky – kanáriky a andulky – mali potrebnú bezpečnosť. Na výber sú klietky, ktoré sa otvárajú zboku alebo zhora. Ako komu lepšie vyhovuje. Klietky pre exotické vtáky, ale aj ostatné vtáky spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky. Ľahko sa dá s nimi manipulovať.

Farebne si ju tiež viete doladiť s vaším interiérom, keďže výber farebných kombinácií je rozmanitý.

Klietka pre kanárika, ale aj iné vtáky sa dá ľahko udržiavať v čistote, ktorú rozhodne nemožno podceňovať. Sú odrazom starostlivosti.

Voliéra pre vtáky, ako sú korely a papagáje, má veľkorysejší priestor. Popri nevyhnutnom základnom vybavení – misky s krmivom a vodou, tiež bidielko - sem možno umiestniť viac prvkov na zábavu a rozptýlenie či učenie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia