Búdky a hniezda pre vtáky

 
 
 

 
 
 
Úvod > Vtáky > Búdky, hniezda
 

Vážení zákazníci,
žiaľ musíme vám oznámiť smutnú správu, ku dňu 6. 9. 2019 rušíme náš eshop Lavpet.sk
Ďakujeme za prejavenú dôveru a priazeň.
Prípadné reklamácie riešte prosím štandardne, cez naše kontaktné údaje.
S láskou, tím Lavpet.sk

 
 
Búdky a hniezda pre vtáky
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Ideálnym miestom na odpočinok pre vtáky sú búdky. Nejeden nadšenec sa venuje výrobe vtáčej búdky z rôznych materiálov – dreva, korku, kartónu a pod., ktorá môže mať rôzne tvary, veľkosti aj dizajn. Vtáky ale aj tak najviac ocenia, ak je vždy plná kvalitným krmivom. Obzvlášť zimné obdobie je pre vtáky zaťažkávajúcim obdobím. Krmivo pre vtáky v zime absentuje v prírode.

Alternatívou k vtáčím búdkam sú hniezda pre vtáky. V našom e-shope ponúkame materiál na ich výrobu a postavenie. Vlastnosťami je veľmi príjemné kokosové vlákno, ideálne sterilizované, aby ste mali istotu, že sa v ňom nebudú nachádzať žiadni škodcovia, na pohľad ani neviditeľní.

Ak nemáte dostatok voľného času na výrobu hniezd, môžete si zakúpiť hotové. V ponuke sú extra veľké pletené hniezda pre holubov, rôzne druhy iných pletených hniezd pre rôzne druhy vtákov vrátane exotických, ako sú napríklad kanáriky. Pletené hniezda sú dostupné v rôznych veľkostiach a z rôznych materiálov vrátane obľúbenej juty.

Rovnakú službu a potešenie pre vtáčika urobí aj prírodný drevený strom s nerezovými miskami.

Akákoľvek stavba pre vtáky – búda, hniezdo, prírodný drevený strom a pod., musí byť vyhotovená tak, aby bola bezpečná a pre vtáky príjemným útočiskom pred nepriaznivými počasím a pohodlným miestom odpočinku, kde ich nikto nebude rušiť.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia